Bezák na hrad!

Autor: Peter Hric | 24.1.2013 o 23:42 | (upravené 25.1.2013 o 9:24) Karma článku: 11,59 | Prečítané:  181x

No to ma pobavilo. Prieskum MVK ukázal, že Bezák by mal najviac hlasov vo voľbách za prezidenta. Veď napokon... Keď nie Radičová, tak aspoň Bezák. Poviem Vám, som zvedavý, kedy do prieskumu začnú dávať mŕtvych ľudí.

 

Bezák a prezident. Keď som to prvýkrát počul, tak som myslel, že je to len uletený výplod nejakého vzdelaného diskutéra na sme.sk. Teraz, keď vidím, koľkí ľudia to myslia vážne, tak neviem či sa smiať, alebo plakať. Neviem, koľkí pochopia to, čo teraz napíšem, ale... Bezák jednoducho nepôjde kandidovať za prezidenta.

Myšlienka kandidatúry ma prekvapuje hlavne preto, lebo všetci si veľmi dobre pamätáme jeho vystúpenia z televízií a jeho pútavé rozprávanie. Niektorí to zjavne pochopili ako mediálnu kampaň. Nerozumiem celkom dobre tomuto pohľadu, lebo si myslím, že biskup Bezák sa nám všetkým chce do istej miery páčiť. Som ale presvedčený o tom, že sa nám chce páčiť ako biskup, nie ako budúci prezident. Jeho vystúpenia chápem, ako snahu cez jeho „post" ukázať na to, čo je v tomto svete dôležité.

Niektorí majú pocit, že neznáša Cirkev. Myslím si, že z jeho vystúpení je úplne zrejmé, že Cirkev miluje. Preto pochybujem o tom, že by si robil reklamu, že by sa chcel ukázať, ako raz spolu všetci budeme nadávať na Cirkev.

Bezák jednoducho kandidovať nebude. Verím tomu, že Vy tomu veríte viac, ako agentúra MVK a tých ich 35% respondentov.

Ale je pravda. Môžeme sa o tom baviť aj v rovine Čo ak... Ale to si do prieskumov naozaj môžeme pridať od Bezáka, cez Radičovú a Gašparoviča až po mŕtvych ľudí. Alebo aj mňa. Veď napokon. Ešte ja budem s väčšou pravdepodobnosťou prezident, ako biskup Bezák.:-)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bratislava drahú parkovaciu analýzu skrýva pred verejnosťou

Pri vytváraní analýzy k parkovacej politike sa vyskytli problémy, o ktorých mali zamestnanci zakázané hovoriť.

DOMOV

Gabčíkovčania: S utečencami problém nebol, viac vystrájajú mladí Srbi

V priestoroch zariadenia pre utečencov v Gabčíkove je ubytovaných niekoľko stoviek Srbov.

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac upozorňovala na chyby, tým viac problémov v práci mala.


Už ste čítali?